Lot n° 2396

Résultat :
Estimation :

Zuid-Duitsland, eikenhouten gestoken sculptuur voorstellende de Heilige Johannes, omgeving Tilman Riemenschneider, tweede helft 15e eeuw; Uitgevoerd in staande pose met boek en fraai gedrapeerde mantel en haardracht. (resten van polychromie, basis deels manco, deel basis later aangezet) h. 49 cm Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw. [1]