18 kt. Gouden filigrain ring, 19e eeuw. Gedecoreerd met ovale schijf, cirkels waarin een ster en linten. Meesterteken Gerrit Jan Ginnink, Dordrecht 1817 - 1822 bruto 2,3 gr., ringmt. 19,5 [1] 18 k. Gold filigree ring, 19th century. Decorated with an oval disc, circles with a star and ribbons. Makers'mark Gerrit Jan Ginnink, Dordrecht 1817 - 1822